Teknoloji

Worldpress Seo Eklentileri

Worldpress Seo Eklentileri  Otomatik Seo Hatları Automatıc Seo Lınks eklentisi ile seçeceğiniz her kelimenin belirli bir alanı linklemesi’ni kesinlik ile sağlayabilirsiniz. Böylece yapmış olduğunuz bu işlem ile makalenizdeki Navigasyonu artırarak kullanışlık artırabilirsiniz. Bunun ile beraber ilgili tüm bölümler için site içi Backlink Sağlamış Olursunuz.

Bunun yanı sıra bu eklentide söz konusu bu linklerin nofollow veya ext.nofollow seçilmesi gibi özel detaylara dahi yer verilmiştir. Ayrıca en güzel özelliği ise ilgili kelimeyi sadece bir kez linklemesidir. Kısaca Özetlemek gerekir ise örnek bir makale içinde seo kelimesini linklemek istiyor iseniz ve bu kelime makalede çok sık geçiyor ise onlarca link yığını oluşmasını engellediğinden oldukça iyi bir eklentidir.

Seo Frıendly Görseller 

Resimler harika bir trafik kaynağı olduğu herkes tarafında bilinir. Eğer özelik ile Google Images Seo Adı altında yeni yeni oluşan bu alanda daha aktif olmak istiyor iseniz. Bu eklenti Title ve alt değerlerine istediğiniz değişkeni atayarak optimizasyon yapmanızı sağlıyor.

wordpress-eklentileri
wordpress-eklentileri

Hepsi Bir Seo Paketi 

Seo Eklentileri içinde en çok beğenilen ve bilinen eklentilerden biridir. Bu eklenti sayesinde konu, sayfa, etiket, title ve meta tag’ları kontrol edebilir. Ve istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Seo Smart Hatları

Blog içinde verilen linkler de nofollow etiketi ile _blank etiketi (yeni pencereyi açmayı sağlar) gibi alternatiflerden faydalanmanızı sağlayan farklı özel güzel bir eklentidir.

Seo Blogroll 

Blogroll konusunda paylaşımcı biri iseniz ancak başkalarının PageRank değerlerinizden faydalanmasını istemiyor iseniz bu konuda oldukça bencilseniz. Bu eklenti tam sizlere göre Bu eklentiyi kullanarak bloglarını’zın sonuna nofolow ekleme imkanını sunan bir eklentidir.

Platin Seo Plugın

Bu eklenti All İn Seo ile aynı işi görmekte ve ona rakip olabilecek özelliklere sahiptir. Kalıcı Bağlantıları değiştirmek istediğinizde otomatik 301 yönlendirmelerini otomatik olarak yapabilme özelliğine sahiptir.

Seo Tıtle Etiketi

Günümüzde pek çok Blog Yazarı Etiketleme özelliğini kullanıyor. Ancak hiç bir kodlama bilgisi yoksa İlgili etiketleri sayfa içine entegre etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Bu özel Eklenti ile sitenin istediğiniz bölümüne etiket ekleyebiliyorsunuz. Oldukça güzel bir Eklentidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu