Seyehat

Kades Bir Can Daha Kurtardı

Kades Bir Can Daha Kurtardı

Kades Bir Can Daha Kurtardı Başlıklı yazımızda sitemizi takip ederek bizi izleyenlerinde bildiği gibi daha önce 8 mart Dünya Kadınlar Gününde Kades Öneminden  Bahsetmiş. Ve Sadece Bayanların değil Erkeklerin bile Kades Uygulamasını yüklemesi gerektiğini sebepleri ile yazmıştık.

Kades Bir Can Daha Kurtardı
Kades Bir Can Daha Kurtardı

Kütahya da Kades Can Kurtardı

Erkek arkadaşı ile anlaşamayan Elif.Ü Anlaşamayacağını anlamış ve daha önceden Hem Erkek Arkadaşından ayrılmış ve Uzaklaştırma da Almış 18 yaşındaki Elif.Üyü Kades uygulaması sayesinde Kurtuldu. Elif Ünün DHA Verdiği bilgilerde.

Başıma Geleceği Aklıma Gelmezdi

Özellik ile son günlerde karşımıza çıkan Gündem Haber olan veya Sosyal Medyalarda yayınlanan asla tasvip etmediğimiz kadına şiddet olaylarını hepimiz duyduğumuz ve gördüğümüz gibi aynı şekilde Elif.Ü de duymuş ve zaman zaman Gündem Haber Olan bu tür kötü olayları izlediğini Ancak asla böyle bir durum ile karşı karşıya kalacağını tahmin etmemiş.

Kütahya Lise Aşkı
Kütahya Lise Aşkı

Son sınıf Lise öğrencisi olan Elif. Ü 3 Yıl önce Ömer .K ile arkadaşlık kurmuş ve ve daha sonra da ayrılma kararı alması ile birlikte Ömer K nın Elif.Ü YE Şiddet ve tehditlerinin başlaması ile birlikte en doğru kararı almış ve mahkeme kararı ile uzaklaştırma kararı aldırmış.

Uzaklaştırma Kararına Uymayan Ömer. K

Önceki gün ise Elif.Ü nün önünü aracı ile kesip kendi uzaklaştırma kararı olmasına rağmen buna uymayan Ömer. K Zorlayarak Elif.Ü yü aracına bindirmiş ve kaçırmış. Ancak Ömer .K nın bilmediği ise Elifin telefonunda Kades Uygulamasının yüklü olmasıydı.

Kades İle Yardım İstedi

Elif.Ü  Zorla kaçırıldığından telefonuna yüklediği Kades Uygulaması ile Yardım istemiş ve belki de başına gelebilecek kötü olaylardan kendini kurtarmıştır. Kades Uygulması üzerinden gelen İhbarı değerlendiren Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, Uzun süren kovalamaca sonunda aracı yakalayarak durdurmuş Ömer K. yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Kades İle Yardım İstedi 
Kades İle Yardım İstedi
Burnu Kırılan Elif.Ü

Ömer K nın attığı yumruk sonucu Burnu kırılan Elif.Ü DHA verdiği röpörtaj da Kades uygulaması sayesinde kurtulduğunu ve tüm kadınların mutlaka bu uygulamayı kullanması gerektiğini ve çok faydalı olduğunu belki de canını Kades Sayesinde kurtardığını anlatmıştır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu