GündemTeknoloji

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubundan TOOG İçin Belgesel

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubundan TOOG İçin Belgesel. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tanıtımı yapılan Toog Otomobil için Türkiye Otomobili Girişim Grubu,Ülkemizde üretilecek olan Yerli Milli otomobilin Toog’un bu güne kadar yapılan tüm Eskizleri ile tam boy modele kadar geçtikleri süreyi anlatan tasarımın hikayesini Tam 150 Saatlik bir çalışma sonunda Belgeselini hazırladı.

TOG YERLİ OTO
TOG YERLİ OTO

Türkiye Otomobili Girişim Grubu

Türkiye Otomobili Girişim Grubu Şimdilik sadece mini bir belgeseli yayınladı. Ülkemizdeki herksin de oldukça çok beğendiği Yerli Otomobilin Mini Belgeseli de büyük Beğeni toplayacağı Belli Oluyor.

TOGG
TOGG

Türkiye Otomobili Girişim Grubu Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın tanıttığı ve tüm dünyanın Dikkatini Türkiye’nin üzerine Çeken yerli otomobilin 8 Ocak’ta tasarım hikayesini Anlatan belgeseli hazırlandığını duyurmuştu.

Merak Edilen TOGG, Yerli Otomobil Belgeselini Sosyal Medya hesabından paylaştı.

Yapılan Sosyal Medya Paylaşımında 150 saatlik Çalışma Sonrasında ortaya çıkan Belgeseldeki Yerli Türkiye Otomobilin Üç farklı Modelde Ve Tamamen elektrikli Olacağı Ve 2022 de Satışa Çıkacağı İle ilgili Bilgi Paylaşmışlardır.

Yerli otomobil TOGG'u beğendiniz mi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu