GündemSeyehat

Surviver 2021 Seçimleri Yanlış’ mı Oldu

Surviver 2021 Seçimleri Yanlış’ mı Oldu

Surviver 2021 Seçimleri Yanlış’ mı Oldu. Adlı yazımızda sizlere bu sen ve geçen sene  arasındaki farkları sizler ile paylaşmak ve düşüncelerinizi almak isteriz. Sayın Acun Ilıcalının Kanalı olan Tv8 yayınlanan ve geçen sene 16 Şubat 2020 de yayına giren Surviver 2020 yayınlandığı dönemde tüm Türkiye’ yi ekranlara toplamış ve büyük bir gündem olarak karşımıza çıkmıştı.

2020 surviver takımı
2020 surviver takımı

16 Şubat 2020 Başlayan Surviver 2020 daha ilk ayında hem gönüllüler hem de ünlüleri ile dikkat çekmeye başlamıştı ki 10 Mart 2020 de Türkiye’ de görülen ilk Corona vakası sonrası 10 nisanda tüm Türkiye’ de uygulanan ve yürürlüğe giren Sokağa çıkma yasağı ile izleyiciler Tv8 de yayınlanan Surviver 2020 ye tamamen izlenmesine ve her gün daha çok Beğenilmesine sebep olmuştur.

2020 Surviver Gönüllüler ve Ünlüler

Geçen Sene Ünlüler Takımında yer alanlar Barış Murat Yağcı, Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev, Aycan Yanaç, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk, Ersin Korkut. İken Gönüllüler kadrosu ise Yasin Obuz, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Makbule Günaydın, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, Burak Yurdugör. gibi çok renkli bir kadro ile karşımıza çıkmış ve tüm Surviver 2020 döneminde herkesi ekran kilitlemiş hatta ve hatta bir ilki gerçekleştirerek İnstagram’ da Dünya Rekorunu bile kırmışlardır.

Surviver 2021 Seçimleri Yanlış' mı Oldu
Surviver 2021 Seçimleri Yanlış’ mı Oldu

Surviver 2021 Ünllüler ve Gönüllüler

Birde bu sene seçilen Ünlüler ve Gönüllüler kadrosunu inceleyelim Ünlüler kadrosunda İsmail Balaban,Melis Sezer
Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin, Barış Özbek, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal
İlayda Şeker.

Yer alır iken Gönüllüler kadrosunda ise Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe Yüksel, Emin, Hanzade Ofluoğlu, Emin Günenç, Sancakay Ilım Morgül, Stevan Salam, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Uğurtan Dora, Yiğit Poyraz, Yunus Emre Karabacak. Gibi bir kadro ile herkesin meraketiğinizi düşündüğümüz Surviver 2021 5 Ocak 2021de Başladı ancak beğeni ile geçen sene izlediğimiz Surviveri Üzülerek belirtmek isteriz ki. Pek ilgi çekmediği gibi çekmeyecek gibi de gözüküyor.

surviver 2021 ünlüler kadrosu
surviver 2021 ünlüler kadrosu
Surviver 2021 Seçilenleri Kadrosu Yanlış’ mı Seçildi

Surviver ile birlikte Hem Sayın Acun Ilıcalı Hayranı olarak kafamda bir sürü soru oluştuğunu söylemek isterim. Hepimizin bildiği bir gerçektir mutlaka her şey için Reklam yapılabilir ve yapılmalıdır.

Ama merak ettiğim ve son zamanlarda oldukça dikkatimi çeken bir konuda şu survivor.2021com İnstagram hesabında yapılan takip edenlerin adresine 1000 tl şimdi Takip edenlerin adreslerine sürpriz hediyeler.

Takip edenler arasında 10 kişiye sürpriz hediyeler gibi reklamların yapılması doğrumu acaba benim merakettiğim gibi sizlerin de meraketiğinizi düşündüğüm acaba bu sene Surviver 2021 seçimleri yanlış’ mı yapıldı’ da geçen sene 2020 Surviver yarışmacılarını takip etmeleri için hiç böyle reklamlar yapılmamıştı.

surviver 2021 gönüllüler kadrosu
surviver 2021 gönüllüler kadrosu
Sayın Acun Ilıcalının Haberi Varmı

Surviver.2021com İnstagram hesabından ve yapılan bu tür takip ci isteklerinden gönderilecek olan 1000 tl ler’ den veya hediyelerden acaba Sayın Acun Ilıcalının haberi Var mı.

Yada bu takip’ ci kasmak için yapılan bir oyun’ mu eğer oyun değil de gerçek ise takip ediyoruz ama ne hediye var ortada nede para yada bunları alabilmek için bir yol varsa o yolu takip edelim.

Eğer bu para  ve hediyelerin gerçek olacağını düşünüyorsak o zaman bu yazıyı her yerde yayalım ve herkesin kazanmasını sağlayalım. En azından en kötü bir aylık gıda ihtiyacı için çok iyi olur hediyelerde sürpriz olur neder’ siniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu