GündemSeyehat

Surviver 2021 Aleyna Kalaycıoğlu

Surviver 2021 Aleyna Kalaycıoğlu Sayın Acun Ilıcalının Programı ile 2020 senesinde pandemi döneminde oldukça büyük ilgi çeken ve beğenilen hatta ilkleri yaşatan Surviver 2021 yarışmacısı olan  ve gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu kimdir.

Kurtulan 2021

Yarışmacısı olan ve gönüllüler takımında yer alan 1998 Yeşil Bursa Doğumlu olan Anne ve babasının 10 yaşında ayrılması ile Yalova’ da büyüdüğü. Ancak bu ayrılık sebebi ile Anne ve kardeşi ile birlikte İstanbul’a taşındığı. İstanbul’ a taşındıktan sonra ise burada yabancı dil eğitimi almış ve Uçak Mühendisliği bölümünü Amerika İçin kazanmıştır.

surviver 2021 aleyna kalaycıoğlu
surviver 2021 aleyna kalaycıoğlu

Surviver 2021 Elemeleri

Aleyna Kalaycıoğlu ilk defa bu sene başvurduğunu ve oldukça zorlu olan Surviver 2021 seçmelerinde 10 yıldır oynamış olduğu Valeybol oynadığından olsa gerek spor cu olması da bir etken olduğundan bu seçmeler ‘de 6 cı olarak tamamlamıştır.

Aleyna Kalaycıoğlu İstanbul’ a

taşındığından beri değişen hayatı sayesinde oldukça motivasyonlu olması sebebi ile de Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandığı bilinmektedir. ABD ‘DE çok dah yoğun olan Pandemi dolayısı ile Türkiye’ ye gelmiş ve Surviver 2021 başvurusunu ise bu sırada yapmış ve elemeleri 6 cı olarak bitirerek yarışmaya girmiştir.

aleyna kalaycıoğlu
aleyna kalaycıoğlu
Aleyna Kalaycıoğlu İnstagram

Gönüllüler yarışmacısı olan Aleyna Kalaycıoğlu’ nun dikkatleri üzerine çekmesi ile birlikte doğal olarak yarışmacı’nın İnstagram’ ı oldukça fazla araştırılmış ve 26 bin takip edeni ile ( aleynakalayciogluu ) adlı hesabi vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu