Gündem

Sonunda Mevla Salih İle Boşanıyor

Sonunda Mevla Salih İle Boşanıyor

Herkesin oldukça Beğeni ile izlediği Ve sunuculuğunu Sayın Esra Erolun yaptığı Tv  Progarmın’ da son günlerin en popüler konusu ilk Başta Hayriye Anne’nin kızı Nilüferin Mevla ile Evli olan Salih’e kaçması ile gelişen olaylar da.

Daha sonra Mevlanın da stüdyoya gelmesi ve Hem Sayın Esra Erol dan destek alması Ayrıca tüm Türkiye’de özellik ile kadınlardan tam destek almasına rağmen Salih ile ayrılmak istemediğini bunu da yapmak istemesinde ki sebebin Üç çocuğunun babası büyümemesini istemediğini belirtmiş.

Esra Erol'da Mevla Boşanıyor
Esra Erol’da Mevla Boşanıyor

Mevla Salih’in Sözlerine Kandım

Ve eşi Salih’in güzel sözlerine kanarak Barışmıştı. Tabi Bu arada Salihin Nilüfere yaptıklarını hiç saymıyoruz Bile. Ancak burada olan tek gerçek ise Hayriye Annenin sonuna kadar dimdik Kızı Nilüferin arkasında sonuna kadar durmasıdır. Tüm Türkiyen’in Beğendiği Hayriye Anne,yi tebrik ediyorum.

Yalnız bu konu ile ilgili Özellik ile merak ettiğim bir konuya değinmek istiyorum. Mevla Hanım ilk başta neden Nilüferi kabul etmiş ve beraber yaşamışlar. Eğer bunun adı sevgi denirse bu nasıl bir sevgidir. Diğer bir konu Sayın Esra Tüm desteği ile Mevla’nın arkasında olduğunu ayrıca da Tüm Türkiye de Mevla’nın arkasında iken Bu teklifi geri çevirmesinde ki sebebi bir türlü anlayamıyorum.

Belki herkesin yada Mevlan’nın aklında Çocuklar denilebilir ama Eğer bu düşünülüyor ise Yine de yanlış bir düşünce olduğunu düşünüyorum. Çünkü Programda gösterilen Salih’in evinde ki çocuk odasını da hemen hemen herkes izlemiştir.

Mevla’yı Yeni Hayat Bekliyor

Bu günkü Programda Mevla ve Salih’in almış olduğu yeni bir Boşanma kararı ile verdikleri bu karar gerçekleşir Ve Esra Erol Mevla’ya vereceği tam destek ile birlikte hem Mevla’nın hem de Çocuklarının Yeni Yaşam tarzını hep birlikte izleyeceğiz.

Bir Tarafta ikinci kez kandırılan Mevla Diğer Tarafta Kandırılan Mevla kalan Ayrıca Stüdyodakilerin tepkisini de üzerine çeken Salih’i oldukça kötü ve zor günler Bekliyor gibi gözüküyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu