GündemHayvanlar Alemi

Sevimli Köpek Dostları Bilgileri

Sevimli Köpek Dostları Bilgileri. Köpeklerin doğası gereği siz bir köpeğe ilgi duyamasanız bile o size mutlaka ilgi duyar sizi benimser bu sevgi gösterisini ise size yaklaştığında kuyruğu ile sallayarak belli eder.

alış veriş sonrası
alış veriş sonrasıBir çok insanın sevdiği köpekler farklı cinsleri ile her zaman İnsan hayatında vardır yapılan araştırmalarda en sadık hayvanın Köpekler olduğu kanıtlanmıştır.Ev Köpekleri oldukça şanslı olduğu kadar Sokak köpekleri ise bir o kadar şansızdır.

Koku alma duyguları çok gelişmiş olduğundan dolayı ilk aldığı sahibinin kokusunu aradan yıllar geçse de her hangi bir ayrılma durumunda yıllar sonra ilk sahibini mutlaka tanır.

Genellik ile sahibi musade ettiği sürece sahibinin eşyalarının üzerinde uyumayı tercih ederler. Çünkü sizlerin kokusu her zaman bu sevimli Köpekleri oldukça rahatlatır ve kendini güvende his eder.

bir daha yapmıycam duruşum
bir daha yapmıycam duruşum

Özellik ile yeni doğan yavru köpeklerin belli bir süre sonra Annesinden ayrılmasından sonra tanıştığı yeni sahibinden aldığı koku ile en yakın kendi yeni dostu olarak görür ve benimserler.

İnsanlar ile birlikte çok iyi  uyum sağlayan ve kolay bağ kuran Köpekler özelik ile eğitildikten sonra her türlü bilgiyi alabilir.

Örnek Acun Ilıcalının Programı

olan Yetenek Sizsiniz de izlediğimiz Max ve diğerleri gibi Köpek showların dan da anlaşılmaktadır.

İnsanların koku alma duygularından çok çok üstün koku alma duyuları ile ve aldıkları özel eğitimler ile hem arama Kurtarma hem Polis eğitimleri ile uyuşturucu bulmada olduğu gibi ayrıca Eğitimleri ile sakat ve körlerin yanlarında yer almış ve sadık olarak hizmet vermektedirler.

Penbe gönlünüz bende
Penbe gönlünüz bende

Sadece insanlara değil yerine göre hayvanlara da yardımına koşan bu Köpek dostlarının kıymetini her zaman bilinmeli ve onlara her zaman değer verilmelidir.

Hayvanlara yardım eden onları koruyan bu özel Köpeklerimizin Sivas Kangal Köpekleri olduğunu söylememize gerek yoktur herhalde.

bu kapıdan kimse giremez
bu kapıdan kimse giremez

Sürekli sitemizi takip eden arkadaşımızın sevimli köpeklerini de sizleri beğenisine sunuyorum bakalım sizlerde beğenecek misiniz.

Sizleri sevimli Dostlarımızın birbirinden farklı güzel fotoları ile baş başa bırakıyoruz Karşınızda podyumlarda Chanel ve Shila

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu