Gündem

Sevgililer Gününde Karısının Boğazını Kesen Koca

Sevgililer Gününde Karısının Boğazını Kesen Koca. Tüm Dünyada ve Ülkemizde Kutlanan Sevgililer gününde Kötü bir haber Samsundan geldi. Alınan bilgilere göre Samsunda yaşayan 51 Yaşındaki  Mühendis Oğuz.B.e 46 Yaşındaki karısı Mihrican Enin boğazını kesmiş ve ölümüne neden olmuştur.

Samsunda yaşanan bu kötü Korkunç olayın Mühendis Oğuz.B.E nin Kahramanmaraş ta bulunan dedesinde kalan Oğlunu araması sonucu ortaya çıktığı açıklanmıştır. Hayatını kaybeden Mihrican.Enin mesleğinin halk eğitim merkezinde Eğitmen olduğu ancak koronovirüs, Pandemi Sebebi ile işsiz olması sebebi ile Kahramanmaraş’tan gelen salçaları sattığı ve ailesine katkıda bulunduğu öğrenilmiştir

mihrican e
mihrican e

Samsunda Gece Karısını Öldürdü

Samsunun İlkadım Ulugazi Mahallesinde meydana gelen olay Yapılan açıklamaya göre Mühendis olan Oğuz B.E hem Karısına hem de çocukların zaman zaman şiddet uyguladığı İki Çocuğu olan Merhum Mihrican İle bilinmeyen bir neden ile kavga ettiği tartışmanın büyümesi ile birlikte eline geçirdiği bir bıçak ile Karısı Mihrican E ye saldırarak boğazını kestiği açıklanmıştır.

Öldürüp Oğlunu Arayan Baba

Karısını öldürdükten sonra İlk olarak Dedesinde kalan Oğlunu arayarak haber veren Baba kısa bir süre sonra Samsun Cinayet Bürosu ekiplerince yakalanmıştır. Tartışmada çıkan olaylar üzerine yapılan ihbar sonrasında Polis İle birlikte gelen Sağlık Ekipleri İse Yapılan kontroller de Mihrican E.’nin olay yerinde boğazı kesilmek üzere  hayatını kaybettiğini açıklamışlardır. Olay sonrası Samsun Cinayet Bürosu Oguz B.E yi gözaltına almış ve Emniyete götürdüğü bilgisini vermişlerdir.

Pandemi Döneminde Salça Satıyorumuş.

samsunda cinayet işleyen koca
samsunda cinayet işleyen koca

Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Adli Tıp morguna kaldırılan Mihrican Enin otopsi yapılacağı. Halk eğitimde Eğitmenlik yapan Mihrican E’nin pandemi döneminde Ailesinden gelen Salçaları pazarlarda Sattığı açıklanmıştır. Karısını Öldüren Zanlı Koca Oğuz. B.E ise Yapılan işlemler sonrası adliyeye sevk edilmiştir.

Son günlerde oldukça artan kadına şiddet ve cinayetleri asla tasvip etmiyor ve bir daha bu tür olayların asla gerçekleşmemesini diliyor ve bu soruna kesin bir çözüm bulunmasını istiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu