GündemDünyaHayvanlar Alemi

Oklohoma da Doğan Köpekte Mucize Olay

Oklohoma da Doğan Köpekte Mucize Olay.

Oklohoma da Doğan Köpekte Mucize Olay. Dünya devi olan Amerika Birleşik devletlerinde Hayvanlar Aleminde Yaşayan Köpek dostlarından Mucizevi bir Haber Yayınlandı.

6 Bacaklı 2 Kuyruklu Yavru Köpek

Amerika Birleşik devletlerin’ de 27 eyaleti olan ve Nüfusu en kalabalık ikinci Eyaleti olan Oklahoma’ da dünyada bir ilk gerçekleşti ilk kez karşılaşılan olayda bir Köpek yaptığı doğumda 6 bacağı ve iki Kuyruğu olan bir yavru dünyaya getirdi. Köpeğin muayenesini yapan veterinerlerin ilk kez böyle bir yavru ile karşılaşıldığını ve bir mucize olduğunu açıklamışlardır.

Oklohoma da Doğan Köpekte Mucize Olay
Oklohoma da Doğan Köpekte Mucize Olay

İLK KEZ GÖRÜLEN KÖPEK ŞAŞIRTI

Oklahoma’ da dünyaya gelen yavru köpeği gören Amerikan Vatandaşlar ise durum karşısın’ da oldukça şaşkına döndükleri belirtilmiştir.

Oklahoma da bulunan ve tüm hayvanların bakımı ve rahatsızlığı ile ilgilenen Neel Veteriner Hastanesi Veterinerleri dünyada İlk kez doğan Anne karnında ölmeden doğmasını ise mucizevi bir olay olarak açıklamak ile kalmamış şaşkınlıklarını dile getirmişlerdir.

YAVRU KÖPEK AMELİYAT MASRAFI

Dünyada ilk kez dünyaya gelen 6 Bacaklı ve İki Kuyruklu sevimli Yavru Köpek için Amerika Birleşik Devletleri Oklahoma da sevimli yavruyu normal hayatına döndürmek ve Ameliyatı için yeni bir kampanya başlatıldı ve bu kampanya sayesinde 1700 dolar yaklaşık olarak (12 bin143 tl) toplandığı açıklanmıştır.

HAYVAN HAKLARI YASASI

Ülkemizde zaman zaman Son Haber Gündem Haber yada Flaş Haber Olarak izlediğimiz yada Sosyal Medya Platformlarında yayınlandığı için gördüğümüz sadece Köpek Kedi değil yerine göre Atlara hatta Deveye ve farlı bir çok Hayvana Eziyet edildiğini zaman zaman hepimiz görüyor ve izliyoruz.

mucize köpek
mucize köpek

Tüm Dünyada Türk insanının ne kadar sıcak kanlı yardım sever olduğu da biliniyor ve kanıtlanmış ise bu sevimli Hayvanlarımıza Eziyeti yapanlar bunu nasıl yapabiliyorlar anlam veremediğimiz gibi. Hayvanlara Eziyet eden herkesi kesinlik ile kınıyor ve bu durumu asla onaylamadığımızı bilmenizi İstiyoruz.

Hayvanlarımız için iyi olacağını düşündüğümüz Türkiye Hayvan Hakları Yasasının’ da bir an önce Çıkmasını ve sevimli Hayvan dostlarımızın artık rahat etmelerini kesinlik ile diliyoruz.

Unutmayalım ki her ne kadar bazı kişiler tarafından eziyet edilen bu Hayvan Dostlarımızın’ da birer hayvan gözü ile değil’ de Canlı Olduğunu hiç bir zaman unutmamamız gerektiğini düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu