Gündem

Merakettikleriniz Esra Erolda Zeynepten Güzel Haber

Merakettikleriniz Esra Erolda Zeynepten Güzel Haber

Merakettikleriniz Esra Erolda Zeynepten Güzel Haber Sevilen gündüz programı olan Sayın Esra Erolun programında bugün istenen oldu. Tüm Türkiye’ nin günlerdir merak ile izlediği ve gündeme düşen ve kızının peşini asla bırakmayan Gürnicaz Anne en sonunda istediğine kavuştu.

Zeynepten Alkışlanacak Karar

En son geçtiğimiz cuma günü Sayın Esra Erol konuşmasında Patesi gününe kadar eve dönüp dönmeme kararını düşünmesini ve kendisini Pazartesi gününe kadar misafir edeceğini söylemişti.

Her Tüm Esra Erol hayranları Pazartesi günü ekran başına topladığında ise daha farklı konuların işlenmesi ve zamanın yetememesi yüzünden yine Zeynep’ in vereceği kara öğrenilememiştir.

Merakettikleriniz Esra Erolda Zeynepten Güzel Haber
Merakettikleriniz Esra Erolda Zeynepten Güzel Haber

Zeynep in Kararı Ve Dik Duruşu

Herkesin beklediği Pazartesi Zeynep’ in  açıklaması nihayet bugün  geldi ve programı izleyen herkes tarafından oldukça beğenildiğini düşünüyoruz.

Ailesinin yanına gitmemeyi düşünen Zeynep Hafta sonu Esra Erol’un misafirliğinde iyi düşünmüş taşınmış olmalı ki en doğru kararı vererek Ailesinin yanına dönmeye karar verdiğini açıkladı ve herkesi memnun etti.

Zeynep’in Ailesinden İsteği

Ancak Zeynep çok akıllıca bir düşünce ile ailesinden bir istekte bulundu ve Ailesi’ de bu isteği kabul etti. Haklı olarak bir fuhuş çetesini ortaya çıkartan ve bir çok kişinin yakalanmasına sebep olan.

Ayrıca halen tehditler alan Zeynep şu anda bulunduğu eve dönmek istemediğini ancak Aile si başka bir eve taşındığı taktirde eve döneceğini söyleyerek bize göre akıllı bir iş yapmıştır.

esra erol zeynep kararı
esra erol zeynep kararı
Esra Erolda Zeynep Kazandı’ mı

Günlerce Merakettikleriniz arasında olduğunu düşündüğümüz Zeynep kazandı’ mı sorusunun bizce iki kazananı var ilk önce Gürcinaz Anne çocuğunu kazandı.

İkinci kazanan ise eğer Zeynep  Aklı başında davranır dediği gibi fırsat tanınır ise Okurum dediği gibi okur ise Ve Etrafa çevreye değil’ de.

Ailesine sıkı sıkıya sarılır ise Sayın Esra Erol’ un desteği ile istemiş olduğu Üniversiteyi ‘de bu sayede de İstediği ve oldukça başarılı olduğu resimlerini gördüğümüz Çizimleri yapar belki’ de ileride Sosyal Medya yada Tv Haberlerinde Ünlü Modacı olarak Zeynep Şenel’ i görebilir ve izleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu