Gündem

Merakettikleriniz Arasında Çukur Bitecek mi Varmı

Merakettikleriniz Arasında Çukur Bitecek mi Varmı

Merakettikleriniz Arasında Çukur Bitecek mi Varmı sorusunun cevabını sizler için araştırdık ve düşüncelerimizi sizler ile paylaşmayı düşündük. Son zamanların en beğenilen Pazartesi günleri tüm Türkiye‘ yi heyecan ile ekran başına kilitleyen Çukur Dizisi bitecek mi yoksa devam’ mı edecek sorusu herkes tarafından oldukça merak edildiğinden Çukur Hayranları arasında Gündem Olmuş bir Konudur.

Merakettikleriniz Arasında Çukur Bitecek mi Varmı
Merakettikleriniz Arasında Çukur Bitecek mi Varmı

Çukur Dizisinde Neler Olacak Tahmin

Son Yayınlanan Çukur dizi fragmanlarında kesin olan tek şey bize göre Yamaç Geliyor Yamaç olacak çünkü geçen hafta Amcasına Çukurun şu andaki durumunu beğenmediğini ve eski haline getireceğini söylemişti.

Bu Pazartesi ise Yamaç’ ın Çukuru eski haline getirme çabalarının başlangıcını izleyeceğiz gibi gözüküyor. Tahminimize göre Vartolu Sadettin Amcadan Yamacı Durdurması ile ilgili talimat alacak diye düşünüyoruz ancak neler yapacak veya Kardeşi diye yapabilecek’ mi Hepsini merak ile izleyeceğiz.

çukur yamaç amca (2)
çukur yamaç amca (2)

4 Sezonda Çukur Bitecek’ mi

Herkesin özelik ile de Tüm Çukur izleyicilerinin merak ettiği bir konu oldu Çukur bitecek mi, Çukur ne zaman final yapacak, Çukur ne zaman bitecek? Gibi sorular tüm Sosyal Medyada Çukurun Final Yapması konuşulmaya ve tartışılmaya başlandı.

Çukur Dizisi ilk açıklanan Bilgilere göre 125 bölümde bitmesi gerekiyor iken daha ileri bir tarihe alınarak 10 Mayıs gibi Final yapması beklenmektedir.

Çukur Dizisi Final Yapmalı mı

Merakettikleriniz arasında olduğunu Çukur Dizisi Final yapmalımı sorusunda sizler için yaptığımız ve okuduğumuz bir çok yorum arasında kesinlik ile Çukur Dizisinin bitmesini çoğu kimsenin istemediğini ve özellik ile bu dizinin devam edilmesi gerektiği gözlemlerimiz arasında.

Bu kadar beğeni izlenen ve Show tv  ye reyting rekorları sağlayan Çukur Dizisinin kesinlik ile bitmesini kesinlik ile çoğu kimse gibi Merakettikleriniz sitesi olarak asla bizde onay vermiyoruz.

çukur yamaç amca
çukur yamaç amca
Çukur Dizisi Senaristleri Senaryo Yazmakta mı Zorlanıyor

Ayrı bir düşünce ve ayrı bir fikir tabi ki Tüm Türkiye, yi ekranlara Kilitleyen ve Reyting rekorları kıran bir Dizinin Final Kararını veren kimdir.

Aklımıza ilk gelen soru Acaba Bu dizinin Senaryosunu yazan Sayın Gökhan Horzum acaba bu dizi Senaryosunu yazmaktan soğudu’ mu diye düşünmek zorunda bizleri bıraktı.

Sayın Gökhan Horzum’ dan Beklenen

Çukur Dizisi ilk başladığı dönemlerde nasıl idi son dönemlerde nasıl oldu acaba senaryoda bir yerde yanlışlı mı yapıldı ki bize göre o yanlışlık Çukurun Çehresinin değiştiği ve bir anda İki sene ileriye gittiği dönem diye düşünüyoruz.

yamaç salih düşmanmı olacak
yamaç salih düşmanmı olacak

Son haftalar da Çukura Yamacın geri dönmesi ile birlikte Heyecan’ ın tekrar artığı Çukur da Arada Kaybolan İki seneyi Açıklayıcı bir senaryo ile birlikte tekrar eski Çukur dönebilir ve Bizleri bu güzel diziden mahrum bırakmamış olursunuz.

Kurtlar Vadisi Pusu, Arka Sokaklar, Çocuklar Duymasın, Seksenler Gibi Dizilerin Senaristleri Halen yeni Sahneler Yazabiliyor’ da Sizin gibi Başarılı Bir Senarist Olan Sayın Gökhan Horzum Çukur Sahnelerini Artık Yazamıyor’ mu diye bir soruyu kendimize sormayı asla Bir Çukur Dizisi Hayranları olarak kendimize sormayı asla İstemeyiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu