GündemTeknoloji

Merakettikleriniz 8 Mart Kadınlar Gününde Kades Önemi

Merakettikleriniz 8 Mart Kadınlar Gününde Kades Önemi

Merakettikleriniz 8 Mart Kadınlar Gününde Kades Önemi. Öncelik ile 8 Mart Kadınlar Gününde Tüm Kadınlarımızın bu güzel gününü kutluyor ve asla hiç bir Kadına şiddet uygulanmamasını gönülden istiyor ve Kadına uygulanan şiddeti kınıyor ve asla tasvip etmiyoruz. Kadınlarımız biz Erkekler için kutsaldır.

Merakettikleriniz 8 Mart Kadınlar Gününde Kades Önemi
Merakettikleriniz 8 Mart Kadınlar Gününde Kades Önemi

Emniyet Genel Müdürlüğü Kades Uygulaması

Bildiğiniz gibi kadınlarımıza olan şiddeti bir an önce sonlandırabilmek ve şiddet uygulayanları caydırabilmek ve o anda şiddet gören Kadınlarımıza çok çabuk ulaşabilmek için hazırlanan uygulama tabii ki çok güzel olmuş.

Ancak Yaptığımız bazı araştırmalar da bazı eksiklikler olduğunu okuduk. Ancak kesinlik ile eminiz ki Kadınlarımızı düşünerek bu uygulamayı yaptıran İstanbul Emniyet Genel Müdürlüğü en kısa zamanda bu eksiklikleri de tamamlayacak ve artık Kadına Şiddete son Verecektir.

surviver extra kades daveti
surviver extra kades daveti

Surviver Extra’ dan Kades Uygulama Daveti

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Furkan Dede, Sema Aydemir, Semih Öztürk ve Murat Özarı’ nın sunduğu Surviver Extra programda özelik ile Kades Uygulamasının tüm Kadınların bu uygulamayı indirmesi gerektiği ve bu uygulamayı sadece Kadınların indirebileceği bilgisi paylaşıldı. Aynı Şekilde Surviver Panoromada programında 8 mart Dünya Kadınlar Günüde Kutlanmıştır.

Eski Kocasından Samsunda Dayak Yiyen Kadın

Tüm Sosyal Medya ve TV Haber programlarında izlediğimiz kan dondurucu olayda tüm Türkiye‘ nin kanını donduran görüntülerde Kades Uygulamasının ne kadar gerekli ve önemli bir uygulama olduğunu gördük Samsunda yaşayan E.M belki ‘de KADES Uygulaması olsa bu kadar kötü ve hiç kimsenin onaylayamayacağı bu Şiddete maruz Kalmayabilirdi diye düşünüyoruz.

KADES
KADES

Bu Yüzdende Kades Uygulamasının evinde Bal Kaymak hatta çok iyi geçinen eşler arasında bile tüm Kadınların kullanması gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü İnsanın ne zaman sinirleneceğini neye sinirleneceğini ve bu sinirin nelere yol açacağını kimse tahmin edemiyor.

Erkekler Kades Yüklemeli mi

Meraketikkleriniz sitesi olarak yaptığımız araştırmalarda Kades uygulamasının sadece Kadınlar tarafından kullanılabildiğini Erkekler tarafından Kades Uygulamasının İndirilemediğinin bilgisini aldık. Bize göre bir fikirdir sadece Acaba Kades uygulamasını Erkeklerde indirse.

KADES ÖNEMİ
KADES ÖNEMİ

Örnek vereceğimiz Samsunda olan kötü olaydaki gibi balkondan kamera kaydı yapıp bağırmak yerine Kades Uygulaması ile hemen Emniyet Güçlerine haber Verse acaba nasıl olur.

Çoğu zaman görülen bu şiddet olaylarına karışmamak ve başının belaya girmesini önlemek için müdahale etmeyen bir çok Erkeğin Kadına Uygulanan şiddeti gördüğü halde müdahale etmediğini yine bir çok Sosyal Medya ve Haber Kanalarında gördük ve izledik.

Bu Yüzden bu tür olaylara daha çabuk müdahale ettirebilmek ve Kadına Şiddetin kısa sürede dur deneceğini düşünüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu