GündemSağlık

Meraketikleriniz Sinirli Olmak Zararlımı

Meraketikleriniz Sinirli Olmak Zararlımı

Meraketikleriniz Sinirli Olmak Zararlımı Konusunu sizler için araştırdık. Hepimizin zaman zaman sinirlendiği anlar olmaktadır. İnsanların sinir olma halleri kişiye göre değişmektedir olur olmaz her şeye sinirlenen ve ağnında parlayan çabuk Sinirlenen İnsanlar olduğu gibi Sinirlerine hakim olan İnsanların ‘da olduğu yapılan araştırmalarda gözlemlenmiştir.

sinrli adam
sinrli adam

Sinirlenmek Zararlımı

Kişiye göre değişen Sinir durumu Bizim için ve tüm İnsanlar için tabi ki Zararlıdır. Aşırı Sinirli olan İnsanların mutlaka bu konu ile ilgili mutlaka bir tedavi görmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Çünkü kendi düşüncelerimize göre hiç tasvip etmediğimiz ve onaylamadığımız kadına Şiddet ve son zamanlar’ da oldukça sık duyduğumuz Gerek İnternet Gerek Sosyal Medya ve Tv Haberlerinde duyduğumuz. Yine Kesinlik ile onaylamadığımız ve karşısında olduğumuz Sağlık Çalışanlarına Şiddet te bir anlık Sinir ile Olmuyor’ mu?

Sağlık Çalışanları Olmaz İse Ne Olur 

Hastaneler’ de özelik ile geçtiğimiz 2020 yılında başlayan Covit 19 virüs nedeni ile pandemi Dolayısı ile Kendilerini Ailelerinden çocuklarından eşlerinden uzak geçiren bir çok Sağlık Çalışanı olduğunu ve bu Hizmeti bizlere Canları pahasına veren Sağlık Çalışanlarımıza‘ da Şiddet uygulandığını defalarca duyduk ve izledik. Şimdi sizlerin’ de meraketiklerinizi düşündüğüm şu soruyu bu şiddeti bir anlık sinirine yenik düşenlere sormak İsteriz.

Onaylamadığımız ve karşısında olduğumuz Sinir sonucu Sağlık Çalışanlarımıza uygulanan Şiddet sonucu başına gelebilecek kötü bir durumda O Doktorumuzun Hemşiremizin Ailesini Düşünmüyor musunuz. Sinir sonucu düşünmediğinizi var sayalım böyle bir şeyi de İstemeyiz de Bu sinirine Hakim olamayan ve Sağlık Çalışanlarımızın Şiddet ile Saldırıya geçen Kişilerin acaba Bir Ameliyet yada hastalığı tedavi edebilme gibi özel bir yetenekleri var mı?

sağlık çalışanları
sağlık çalışanları

Kendi Sağlık Çalışanlarımız olmaz ise Kendi Anne Baba Çocuklarının hastalandığında yada yine kimse için istemeyiz ama Ameliyatlık bir durumda bu süreci göz önünde alabiliyorlar’ mı Sağlık Çalışanları olmadığında neler olabileceğini düşünebiliyorlar’ mı ?

Sinirli İnsan Kendini Bilir mi

Muhakkak her İnsan kendini iyi bilir ve tanır diye düşünüyoruz. Bu duruma göre fazla Sinirli bir İnsan da kendini çok iyi bilir ve daha ileride hem kendine hem çevresine  topluma zamanı geldiğinde zarar Vermemek için en azından bu konu ile ilgili bir tedavi görmesi gerektiğini düşünmekteyiz.

Meraketikleriniz Sinirli Olmak Zararlımı
Meraketikleriniz Sinirli Olmak Zararlımı

 

Bu görmüş olacağı tedavi sonunda hem kendi Aile içi düzeninde bir Huzur olabileceği gibi Sinirlendiği zaman başına gelebilecek olan her türlü olaydan da uzaklaşmış olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu