GündemDünyaTeknoloji

Meraketikleriniz Arasında İnternet Alışverişi

Meraketikleriniz Arasında İnternet Alışverişi

Meraketikleriniz Arasında İnternet Alışverişi Var’ mı Başlıklı yazı dizimize hoş geldiniz. Bu yazımızda sizlere özellik ile yapmış olduğu beğendiği Ayakkabı, Elbise, Farklı Giyim Eşyası, Elektronik Eşya, Cep Telefonu gibi olan İhtiyaçları Normal mağazalardan değil’ de hem daha ucuz olması hem de Ayağına gelecek hizmet olması sebebi ile oldukça sık alışveriş yapanlar olduğu bilinmektedir.

Meraketikleriniz Arasında İnternet Alışverişi
Meraketikleriniz Arasında İnternet Alışverişi

İnternet Alışveriş Dolandırıcılığı 

Yukarıda kısaca sadece bir kaç örnek ile belirtiğimiz kendi İhtiyacı olan Alışverişleri İnternet üzerinden yapan bir çok Bay ve Bayan olduğu bilinmekte olmak ile beraber.

Özelik ile bu durumu iyi bilen ve burada iyi bir pazar olduğunu bilen kötü kişilere de bu sayede Gün doğmakta ve buradan farklı yollar ile para kazanabilmektedirler.

İnternette Sosyal Medya Önemi 
İnternette Sosyal Medya Önemi

Bilindiği gibi bu İnternet Alışverişlerinin bir çoğu farklı değişik Sosyal Medya Hesaplarında yapılan reklamlar ile Alışveriş yapan kitlelere ulaşmaktadır.

Ancak gerçek anlamda vermiş olduğu hizmeti en doğru şekilde yaparak tüketiciye vermiş olduğu reklamın aynısını birebir yollayan iyi niyetli ve işini düzgün yapanlar olduğu gibi.

Bunu fırsata çevirip örnek vermemiz gerekir ise Marka Ayakkabı yerine çok ucuz basit Ayakkabı yollayan hatta ve Hatta Utanmadan Bazen Haber Programlarına yada Sosyal Medya Hesaplarına düşen Gündem Haberler ile karşımıza çıkan kötü kişilerin olduğu da bilinmek’ te ve özelik ile son zamanlarda bu tür Üzücü olayalar sık sık karşımıza çıkmaktadır.

İnsanların yapmış olduğu Alışverişler kapalı kutu içinde geldiğinden alınan kargoda içini görme şansı olmadığından dolayı bu mağduriyet yaşanıyor ise bir kapalı kutu ile gönderilen alıverişlerin tümü Şeffaf Kutular içinde gelse kargocunun yanında kargo paketi Açılsa ve kutu şeffaf olacağı için alınan ürün gözükse nasıl olur.

Şeffaf Amballaj Çözüm Olabilir' mi
Şeffaf Amballaj Çözüm Olabilir’ mi

En azından İnternette gördüğü ile aynı değil ise Şeffaf kutuda göreceği için teslim almama gibi bir özgürlüğü olacağı gibi Kutu içinden çıkacak farklı salatalık patlıcan yada yırtık pırtık çaput parçaları ile karşılaşılması daha iyi olmaz’ mı?

Eğer Bu yazıyı beğenip aynı düşünceleri düşünüyor isek tüm Sosyal medya Paylaşımlarınızda Paylaşır iseniz Belki böyle bir girişime ön ayak sahibi oluruz ne dersiniz?

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu