Gündem

Mart Ayında En Çok Haber Olan Ünlüler

Mart Ayında En Çok Haber Olan Ünlüler

Mart Ayında En Çok Haber Olan Ünlüler Adlı yazımı ile siz değerli okuyucu ve takipçilerimizin karşısındayız. Sizlerin de Merakettiklerinizi düşündüğümüzden bu gün sizler içim 01/03/2021 ile 11/03/2021 tarihleri arasında olan bu on gün zarfında yapmış olduğu işler ile ön plana çıkan Ünlülerimizi Araştırdık.

Mart Ayında En Çok Haber Olan Ünlüler
Mart Ayında En Çok Haber Olan Ünlüler

Yapılan araştırma Haber metre tarafından yapılmıştır. Tüm haber siteleri arasında tahminen 8 bin civarı olan bu haber sitelerinde her zaman ki gibi sayın Acun Ilıcalı daha sonra Sayın Müge anlı ilk sırada yerlerini almıştır.

Acun Ilıcalı Müge Anlı Sıralaması

Sayın Acun Ilıcalı Özelik ile Surviver haberleri ile sıralamada yerini alır iken sabah Ekranların vaz geçilme tutkusu halene gelen sevilen programı ile işlemiş olduğu konular da Türkiye’ nin gündemine oturan ve çok sevilen Müge Anlı ise ikinci sırada yerini almıştır. Habermetre tarafından yapılan bu özel araştırmada Acun Ilıcalı 1944 Müge Anlı ise 1644 Habere konu olmuştur.

Mart Ayında En Çok Haber Olan Ünlüler
Mart Ayında En Çok Haber Olan Ünlüler

Diğer Mart Ayında Haber Olan Ünlüler

İkici kez Baba olma sevincini yaşayan Sayın Alişan 1.314  Başından geçen üzücü kötü olay sonrası Tekrar Star tv de yayınlanan ve beğenilen Sayın İbrahim Tatlıses 1.312 son günlerde adını Tv haber ve Sosyal Medyada adını sık sık duyduğumuz rahatsızlığı ile tüm Türkiye’ yi üzen ve kendisine bir an önce acil şifalar dilediğimiz Hakan Taşıyan 1.117 kez Haber olmuş ve ilk Beşe girmiştir.

Türkiye’ nin Divası Sayın Bülent Ersoy

Sesi ile tüm Türkiye nin divası olarak Kabul edilen Sayın Bülent Ersoy 972 son günlerde Acun Ilıcalının açtığı Tv Kanalı Exxen de yayınlanan Bu Benim Masalım Adlı dizide Sayın Cemal Canseven ile birlikte oynayan Sayın Aleyna Tilki 890 ve Yine ekranların oldukça sevilen ve beğenilen yaptığı her program ile Türkiye’nin gündemine oturan Sayın Esra Erol ise 766 Habere konu olmuşken. Tekrar son günlerde duyduğumuz ve üzüldüğümüz Sayın Demet Akalın corona virüse yakalanmış kedisine acil şifalar diliyoruz Haber sayısı 566 dır. 10 sırada ise fotoğrafları ile oldukça ilgi gören Şeyma subaşı 294 haber le yerini 10 sırada almıştır.

esra erol
esra erol
Mart Ayı İlk On Sonrası Ünlüler

Deniz Akkaya 240 haber 11. sırada, İrem Derici 144 haber 12. sırada, Kerimcan Durmaz 115 haber 13. sırada, Serenay Sarıkaya 88 haber 14. sırada, Aslışah Alkoçlar da 47 haberle listenin 15. sırasında yer aldığı belirtilmiştir. Dolayısı ile Acun Ilıcalı ,Müge Anlı ve Hakan Taşıyan Son Haber Güncel Haber Son Dakika Magazin olarak ilk üç sırada yerini almışlardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu