GündemSağlık

Gündem Spor Magazin Sağlık Haber Başlıkları 1

Gündem Spor Magazin Sağlık Haber Başlıkları 1

Gündem Spor Magazin Sağlık Haber Başlıkları 1 bu yazımızda ve bundan sonra Tüm günlük Spor Magazin Sağlık Ekonomi Seyahat Haber Başlıklarını sizlere Paylaşacağız umarız beğeni ile takip edersiniz.

Bugünkü Gündem Spor Magazin Sağlık Haber Başlıkları
Bugünkü Gündem Spor Magazin Sağlık Haber Başlıkları

Sayın Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan‘dan kripto para ve halka arz açıklaması geldi! Son günlerde sıkça duyulan ve oldukça sık bir şekilde popüleritesi artan Kripto Paraları için Hukuki Alt yapı çalışmaları için çalışmaları başlatıldığını ifade etmiştir.

İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu Sayın Başkan Erdoğan’dan Başsağlığı.

İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu Sayın Başkan Erdoğan'dan Başsağlığı.
İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu Sayın Başkan Erdoğan’dan Başsağlığı.

İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu‘nun annesi olan ve Kalp yetmezliği sebebi Yaşamını yitiren Merhume Servet Soylunun üzücü Acı haberi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter’dan duyurması ile siyaset Arenasından kendisine Başsağlığı mesajları geldi bu gelen Mesajlar Arasında. Sayın Başkan Recep Tayyip Erdoğan da Soylu için bir mesaj yayınladı.

Tahkim Kurulu’ndan Mustafa Cengiz Kararı

Bilindiği gibi Galatasaray Başkanının almış olduğu 20 günlük hak mahrumiyet cezası Kararını Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu  Kaldırdı ve kendisine sadece 50 bin tl ceza verilmesine karar verilmiştir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden suya yüzde 80 zam teklifi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Olan Sayın Mansur Yavaş, yapılan toplantıda suya yüzde 80 zam yapılmasını istedi. Ancak AK Parti Grup Başkanvekili Murat Köse, Mansur Yavaş’ın seçim öncesi yapmış olduğu vaatlerini

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden suya yüzde 80 zam teklifi
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden suya yüzde 80 zam teklifi

hatırlatarak özelik ile Pandemi sebebi ile suya bu zamın değil aynı oranda indirim yapılmasını istedi.

Son dakika Spor Gündem Haberi Galatasaray-Emre Akbaba gerçeği!

Gitmek istediği takım ortaya çıktı yapılan tüm İsteklere Rağmen Emre Akbaba dan halen olumlu bir yanıt gelmediği haberi geldi

İstanbul Hakimi Beşiktaş

Beşiktaş Spor Kulubünün Teknik direktörü Sergen Yalçının talebeleri 19 goll ile resmen uçtu Siyah-beyazlılar İstanbul takımlarından Başakşehir, Kartal, F.Bahçe, Kasımpaşa, Karagümrük ve G.Saray‘ı da mağlup etti.

Normalleşmede Şartları Zorlayacağız

Sayın Başkan Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada  iniş ve çıkış gösteren Mutasyonun izlenen ve takip edilen görüntülerinin karar almakta bizi zorluyor. Ama yapmış olduğu açıklamada restoran, kafe vb. Yerler için yapılan ve alınan karar ile açıkladığımız şartları zorlayacak, aldığımız kararların arkasında duracağız.

Normalleşmede Şartları Zorlayacağız
Normalleşmede Şartları Zorlayacağız

 

Ve şartları zorlayacağız  Ancak her zaman vatandaş sağlığı her şeyden önemli geldiği için netice Netice alamıyorsak süreci devam ettiririz.

Kalp krizinden ölen korucu, 19 yıl sonra şehit sayıldı

Kahramanmaraş‘ta 19 yıl önce yaşayan Rahmetli Ali Uysal Görev başında iken kalp krizi sonrası yaşamını yitirmiş Ailesinin açtığı dava görüldü ve 19 yıl sonra Şehit Kabul edildi.

MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli, Annesi Vefat Eden İçişleri Bakanı Soylu’ ya Başsağlığı Diledi.

Sayın içişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylunun Annesinin Vafatı nedeni ile MHP Genel Başkanı si annesi vefat eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘ya taziye dileklerini iletti.

Markette kız çocuğunu taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı

Kötü Haber bu sefer Ankara‘dan, geldi gitmiş olduğu markette 10 yaşındaki kızı Taciz Ettiği Kızın Adının S.H Olduğu ve Irak uyruklu olduğu bildirildi. İddia edilen 62 yaşındaki  R.A.  polis tarafından yakalandı ve gözaltına alındı.

Diyarbakırda’ ki Evlat Nöbetine Bir Aile Daha Katıldı.

Bildiğiniz gibi Uzun zamandır HDP il başkanlığı önünde dağa kaçırılan evlatlarına kavuşmak için Bekleyen Diyarbakır Annelerine 7 yıldır Kızına Özlem duyan Anne Durakta katıldı ve yardım istedi.

İBB'den Çevre Felaketi
İBB’den Çevre Felaketi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili M. Tevfik Göksu, Kendi sosyal medya hesabında yapmış olduğu paylaşımda 75.5 milyar TL konsolide bütçesi bulunan İBB yönetiminin Ataköy İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi’ni çalıştırmayarak tüm atık suyu denize döktüğü görüntüleri paylaştı. Buna Göre Konuyla ilgili olarak mahalle sakinlerinden alınan tüm bilgiler ve şikayetlerde bu bilgileri teyit eder niteliktedir. Bu minvalde.

*Ataköy İleri Biyolojik arıtma tesislerine atıksuların girmeden direk denize deşarj edildiği bilgisi doğru mudur?
*Doğru ise bu durumun nedeniyle ilgili tüm İstanbul halkını bilgilendirir misiniz?
*Doğru değilse görüntüleri Bakırköy ve İstanbul halkına nasıl izah edeceksiniz. Gibi Bir yazı dizisi haber başlıkları vardır. Haber, Gündem Haber Magazin, Sağlık, Teknoloji Haberlerini her zaman Meraketikleriniz sitemizden ulaşabilirsiniz Takip etmeyi Unutmayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu