GündemSeyehat

Gündem İBB Metrobüs Ekranları 2021

Gündem İBB Metrobüs Ekranları

Gündem İBB Metrobüs Ekranları. Gündelik iş hayatımızda veya gezmeye yerine göre cenazelerimizdeki baş sağlığı için kullandığımız Metrobüsler ilk olarak  İstanbul Avrupa Yakası Topkapı ile Avcılar arasında planlanan ilk etap, işlemlerin tamamlanması ile sadece Topkapı – Küçükçekmece arasında 17 Eylül 2007’de hizmet vermeye başlamıştır.

Daha sonra Avcılar düzenleme çalışmaları bittikten sonra zamanında düşünülen proje Topkapı Avcılar etabıda 12 Ekim’de hizmete açılmıştır.

ibb metrobüs
Gündem İBB Metrobüs Ekranları

Metrobüs Hattı Kaç Etaptır

Topkapı Avcılar olan il etap bitiminden sonra Topkapı Zincirlikuyu  ikinci etap çalışmaları 8 eylül 2008 bitirilmiş ve artık üçüncü etap hazırlıklarına başlanmıştır.

Daha sonra yapılan hızlı çalışmalar ile birlikte Avrupa Yakasın’ dan Metrobüs ile Daha kolay güvenli ve Trafikten uzak bir Şekilde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Üzerinden Zincirlikuyu – Söğütlüçeşme 3 Etap çalışması bitirilmiş ve 3 Mart 2009 da Avarası 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinden birbirine bağlanmış Anadolu Yakası’na kolay ulaşım sağlanmıştır.

Metrobüs Modyo Tv

Kısa durak Veya uzun durak arasında İzlediğimiz ayrıca ekranın sağ köşesinde yer alan durak bilgileri ile bilgilendiğimiz ve Modyo Tv sayesinde izlediğimiz ve İstanbul Kültür Sanat, Doğa, Teknoloji, Lezzet Durağı, Hobi, Yaşam, Biraz Heyecan, Biraz Eğlence, Sağlık Ve Çevre gibi bir çok bilgiyi Metrobüs kullanan bir çok kişi mutlaka ekranlarda görmüş ve izlemiş kendine göre belki bir hobiye veya Sağlık ile ilgili aldığı bilgiyi kendi hayatında kullanmış olabilir.

metrobüs iç görüntüsü
metrobüs iç görüntüsü

İBB Metrobüslere Pandemi’ de Bakıyor ‘mu 

İstanbul’da Yaşayan bir vatandaş olarak şimdi bir kaç şeyi söylemek isterim. 17 eylül 2017 tarihinde Hizmete Açılan Metrobüs hattını bazı dönemlerde çok sık bazı dönemler de ara ara kullanmış ve halen kullanan bir vatandaş olarak şimdi soruyorum.

Sayın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Başta Olmak üzere İBB Metrobüs ile ilgilenen sayın kişiler ve yetkililer. Bu Metrobüsler her gün özelik ile bu son dönemlerde pandemi sebebi ile dezenfekte edildiği temizlendiği söyleniyor bu duruma göre bu Metrobüsler  Mutlaka Kontol ediliyor ise.

metrobüs modyo tv çalışmıyor
metrobüs modyo tv çalışmıyor

 

Peki sormak İsterim bu zamana kadar her zaman çalışan ineceğimiz yeri dahi sesi ile bizlere uyaran Hanım efendi rahatsız’ mı oldu’ da artık çoğu Metrobüste bu sesi duyamıyoruz. Ayrıca yine çok kez karşılaştığım ve özelik ile denemek için bir Metrobüsten inerek diğer Metrobüse binip gözlemlediğim.

Ekranlar ve Modyo TV neden çalışmıyor Yetkililer bunları görmüyor ‘mu. Hani Her Şey Güzel Olacaktı. Her Şey Bozulmaya Başladı olarak’ mı düzeltsek bu sözü Saygılar.

İBB Merobüsten Memnunmusunuz

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu