Gündem

Esra Erolda En Güzel Anne Örneği

Esra Erolda En Güzel Anne Örneği

Esra Erolda En Güzel Anne Örneği izledik. Yaklaşık Bir Haftadır Türkiye’ nin Gündemine Oturan Zeynep in hikayesinde gün geçtikçe farklı olaylar gün yüzüne çıkmaya başladı. Bu olaylar içinde en önemli Olay ise Sayın Esra Erol‘ un Zeynep i hafta sonu Misafir etmesi ile ortaya Çıkmıştır.

Esra Erolda En Güzel Anne Örneği
Esra Erolda En Güzel Anne Örneği

Kamera Arkası Hafta Sonu Neler Oldu 

Tabi ki bizler gibi hiç kimsenin Atv çalışanları Hariç kamera arkası ve Hafta sonu olanlardan kimsenin haberi olma ihtimali yok ancak tahminlerimize göre Her zaman Kadınların ve özellik ile Zeynep gibi genç Kızların Arkasında Ve Yanında duran onlara Destek olan Esra Erolun Hafta sonu da Zeynep Anne sıcaklığı ile yaklaşması sonunda Zeynep in her şeyi dürüst şekilde itiraf etmesi sonucu ortaya çıktığını ve bu gelişmeleri sayesinde bir genç kızımızın daha fuhuş batağından Kurtulduğuna Çok sevindik.

Anne Var Kat Kat Anne Var Yalın Kat

Zeynep in hayatını işleyen Esra Erola baş vurarak Kızının arkasında sonuna kadar duran ve kızının kurtulmasını sağlayan Gürcinaz Annenin çabalarını kızını kurtarmak için hastanelik dahi olma çabalarını gördüğümüzde Aklımıza hemen Anne Var Kat Kat Anne Var Yalın Kat Atasözü geldi.

esra erol zeynep eve dönmüyor
esra erol zeynep eve dönmüyor

Çünkü Esra Erol un Programlarının bir çoğunda çocuğunu bebek iken bırakan onu aramayan çocuğu ile ilgilenmeyen Hatta Çocuğunu Satan Anneler de gördük duyduk Gürcinaz Hanımda bir Anne iken Çocuklarını unutanlar satanlar Anne değil’ mi diye de sormak lazım. İşte Bu Atasözü en güzel olarak ifade ettiğini düşünüyoruz.

Zeynep Eve Dönmem Diyor

Sayın Esra Erol bugünkü programında Zeynep e eve dönüp dönmeyeceğini sorduğunda Hayattan ve geçimden haberi olmayan Zeynep Eve dönmeyeceğini söyledi. Ancak Meraketikleriniz sitesi olarak kesinlik ile Zeynep in evine dönemsi gerektiğini çünkü yaşamın çok zor olduğunu ve böyle bir  genç kızın kesinlik ile evine dönmesini isteriz.

Eğer Zeynep kafasını kullanır ve hayal ettiği moda tasarımcısı olayı istiyor ise ve her şeyden daha önemlisi hayatını kurtarmak istiyor ise Ailesinin Yanına Mutlaka Dönmeli Ve Esra Erol‘ un Tam desteğini alarak hayatına devam Eder ise işte o zaman Ayaklarının üstünde durabilir. Unutmasın ki bu ülkede daha bir çok İsmail ve Aysel Var.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu