Gündem

Esra Erol Zeynep İle Annesini Kısa Kavuşturdu

Esra Erol Zeynep İle Annesini Kısa Kavuşturdu

Esra Erol Zeynep İle Annesini Kısa Kavuşturdu. Yine Sayın Esra Erol genç Kızını arayan Anneye elini uzatarak Anne’nin Kızına ulaşabilmesi için tüm imkanlarını seferber ederek Gülcihan Hanımın Kızı Zeynep’ e ulaşmasını 25/02/2021 Tarihinde her zaman yapmış olduğu gibi Zeynep’ i Bularak stüdyoya gelmesini sağladı.

Zeynep Annesine Sarılmadı

Tüm Esra Erol Hayranları’ nın  beklediği Zeynep‘ in Annesine Koşup sarılması iken üzülerek söylüyoruz ki Zeynep Annesine dün izlenen Programda ise Zeynep Annesinin yanına bile gitmeyi kabul etmedi. 17 yaşında da evden Kaçan ancak buluşmak istediği arkadaşı ile buluşamayınca Komşusu ile dini Nikah Kıyan Zeynep evde sürekli baskı olduğunu ve bu yüzden evden kaçtığını söyledi.

Esra Erol Zeynep İle Annesini Kısa Kavuşturdu
Esra Erol Zeynep İle Annesini Kısa Kavuşturdu

Zeynep Büyük Hata Yaptığının Farkında’ mı

26/02/2021 Cuma günkü Esra Erol‘ un programında ise 3 aydır Kayıp olan Zeynep’ in nerelere gittiğini neler yaptığı ile ilgili tüm bilgileri ve kişileri yaptığı araştırmalar sonrasında Esra Erol ve ekibine tekrar Teşekkür ediyoruz. Bir Genç Kızımızın bir kez daha Hayatına el atması ve ona doğru yolu gösterme çabalarından dolayı.

Ancak gözlemlediğimiz ve izlediğimiz kadar ile Zeynep Pek bu yaşadığı 3 aylık dönem süresince ders almamış almamayı’ da bir kenara bırakır isek almayacak gibide gözüküyor. Çünkü Üç ay boyunca 10 kişi den fazla kişi ile tanıştığını ancak son iki aydır ‘da Esenyurt’ ta bir aile yanında kaldığını anlatmıştır.

Esra Erol Zeynep ‘in yanında kaldığı Aileyi’ de Stüdyo’ ya Getirdi

Zeynep ‘in yaklaşık İki aydır yanında kaldığı Aile Zeynep’i Esenyurt Meydanda gördüklerini ve sadece ona yardımcı olmak istedikleri için yanların aldıklarını ifade etseler’ de Esra Erol İhbar Hattına gelen ve bir çok ihbarda Aysel Ve İsmail’in doğru bir aile olmadığı ayrıca Yanlarında yabancı Bir başka bir kadın kaldığını bir oğlunun ise kısa bir süre önce evine Fuhuş Operasyonu yapıldığı ve bir çok karakol Kaydının olduğu Açıklandığında herkes oldukça şaşırdı.

esra erol zeynep
esra erol zeynep
Zeynep Duyduğu İhbarlar Rağmen Ailenin Yanına Gideceğini Söyledi

Tüm İhbarlar ve ortaya Çıkan kirli dosyaları Zeynep’e açıklanmasına rağmen Esra Erol’un sorduğu bunları duymana rağmen Ailenin yanına gidecek misin sorusuna evet cevabı vermesi oldukça şaşırtıcıydı.

Tüm Bunlar olurken Anne’ si Gülcihan Hanımın kendini parçalaması yürekleri burktu. Tüm Seyircilerin ve Esra Erol’ un Israrı ile Dün Annesinin Yanına gitmeyi ve sarılmayı Kabul Etmeyen Zeynep Bugün Kısa da olsa Annesi Gülcihan Hanıma sarıldı.

sözde aile esra erolda
sözde aile esra erolda

Ve Anne Tarafından duygusal anlar yaşandı ve Gülcihan Hanımın fenalaşması ile program sona erdi. Pazartesi günü yayınlanacak olan Esra Erol Programın’ da neler olacağı merak konusu iken.

Kesinlik ile bu Aysel İsmail Hakkında daha çok farklı ihbarlar geleceğini tahmin ediyor ve Zeynep’in aile yanına değil de Kendi Ailesinin yanına gitmesini diliyoruz.

Ve Tahminimiz Şudur ‘ki bu güne Kadar yapmış olduğu bir çok programda Türkiye Gündemine Oturan farklı olaylar zincirine bir yenisi olan Zeynep’in durumunun da Türkiye Gündemine Oturacağını Tahmin ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu