GündemSeyehat

Esra Erol da Evden Kaçan Kızlar 1 Programda

Esra Erol da Evden Kaçan Kızlar.

Esra Erol da Evden Kaçan Kızlar.Başlıklı yazımızda özelik ile son zamanlarda sık sık. Gündem haber olan gerek Sosyal Medya Ya da Tv Haberleri olmak.

İle birlikte Daha çok Sayın Esra Erol‘ un Tv programında. Özellik ile yaşı Ufak Kızlar hakkında olan düşünceleri paylaşmak İstiyoruz.

Evden Kaçan Kızlar.

Herkesin bildiği ve izlediği gibi Çoğu yaşı ufak genç kızımız genelde fark etti iseniz. Sosyal Medyada tanıştıkları kötü niyetli kişilerin güzel laflarına kanarak.

Hayatlarının hatalarını yaparak evlerinden kaçmaktadırlar. Ve bu güvendikleri kandıkları kişilerin birçoğunun da kötü niyetli kişiler olduğunu hepimiz genelde Esra Erolda programında izliyoruz.

Esra Erol da Evden Kaçan Kızlar
Esra Erol da Evden Kaçan Kızlar.

Bir Evlat Sevgili İçin Annesini Terk Eder mi

Normal şartlarda Hiç bir Anne ne olur ise olsun Evladını terk etmez iken günümüz. Sosyal Medyası sayesinde Bulunan kişilere Evden Kaçan Kızlar.

İster genç Kızlarımız ya da Evli Bayan’ların da hem eşlerini hem de Çocuklarını bıraktıklarını da izliyoruz.

Esra Erol’da programında kızının evine dönmesi için ağlayan Analar gördüğümüz gibi. Evlatlarını da Sosyal Medyada tanıştığı için evini yuvasını çocuğunu Bırakan Bayanlarda Gördük.

Aileler Sosyal Medya Hesaplarını Kontrol Etmeli mi?

Kaçınılmaz bir gerçek aslında bizce Aileler genç Kız veya Erkek olsun bizce. Çocuklarının Sosyal Medya Hesaplarını arada bir kontrol etme girişiminde bulunmalılar.

Eğer yaptığı paylaşım veya yazışmalarda kendine göre bir yanlışı yok ise. Hiç bir tepki vermeden bu kontrole müsaade edecektir.

Ancak farklı yazışma ya da paylaşım varsa da buna tepki gösterecektir. Bu tepkide o ailenin Evladı üstünde daha kontrolü olması gerektiği anlamına gelecek diye düşünüyoruz.

Sosyal Medya Özel Hayat.

Tabii ki herkesin düşüncesi kesinlik ile farklıdır bu  yüzden saygı duymak gerektiğini de unutmamak lazım.

Ancak Şimdi bu yazıyı okuyan birçok Kişi Sosyal Medya Kontrolüne işte benim özelim kimse. Bakamaz aile dahi olsa diye düşündüklerini de çok iyi tahmin edebiliyorum.

Esra Erol da Evden Kaçan Kızlar
Evden Kaçan Kızlar.

Ancak böyle düşünenler içinde şunu söylemek isteriz ki size göre özel olarak gördüğünüz. Bazı şeyler genç olmanız sebebi ile yeri ve zamanı geldiğinde.

Sizlerin hata yapmasına sebep olabildiği gibi İleri ki yaşlara geldiğinizde ise kesinlik ile kendi kendinize. Diyeceğiniz tek söz ise keşke şunu yapmasaydım oluyor maalesef.

Belki Çözüm Olabilir. 

Şahsen merak ettiğim ve sizlerin de meraketikleriniz arasında olduğunu düşündüğüm bir  konuyu sormak isterim.

Üzülerek araştırmasını da yaptım ama Yıl içinde evden kaçan yaşı tutmayan Kızlar ile ilgili bir istatistik bulamadım. Bu yüzden net rakam ile değil de farklı sayılar ile belirtmek isterim. Sayın Esra Erol‘un programında izliyoruz.

İşte İstanbul’ dan Urfa’ ya kaçmış veya Aydından İstanbul’a Kaçmış gibi Örnek olarak gösterdiğimiz bu illere  gidip geliniyor ise.

Tabii ki Türkiye’nin her ilinden gelen veya İstanbul’dan Giden Esra Erol da Evden Kaçan Kızlar olduğu da biliniyor. Buna göre bir yılda net bilmediğimizden 1000 tane yaşı ufak genç kızımızın evden kaçtığını düşünür isek.

Esra Erol da Evden Kaçan Kızlar Genç kızlarımızın birçoğu da. Otobüsler ile gitmek istedikleri yerlere gidiyor ise  ve Ülkemizde bildiğim kadar ile.

18 yaşında olmayanlar reşit sayılmıyor ise bu durumda 18 yaş altı ister genç. Kız Veya Erkek Olsun bilet satışları kontrol edilmiyor mu.

meraketikleriniz.com
meraketikleriniz
Her Önüne Gelen Çocuk Bilet Alabilir mi?

Her Otobüs firması Veya bilet satanlar bu konuya acaba dikkat etseler dolayısı ile bu evden kaçan. Veya kaçmaya niyet eden  genç Kız veya Erkek.

Çocukları için caydırıcı bir unsur olmaz mı bu düşünce tabii ki sadece.

Otobüs Firmaları ile ilgili değil tüm Seyahat ulaşım vasıtaları ile ilgili bir düzen olur. İse bizce çok büyük bir caydırıcılık olacaktır diye düşünüyoruz. Hatta bu konu ile ilgili bir kanun bile çıkarılabilir düşüncesindeyiz.

Esra Erol da Evden Kaçan Kızlar.

Ailesi yanında olmayan 18 yaş altı kimseye bilet satılmaz ise azda olsa bir caydırıcılık söz konusu olacağını tahmin ediyoruz.

Aksi takdirde Sosyal Medyada tanıştıkları kötü niyetli insanların laflarına inanarak. Onların yanına gitmek isteyen Bu Genç Kızlar kötülükler ve sorunlar ile karşılaşmaya devam edeceklerdir.

Tabii ki bu düşünce olan kimseleri tutamayız ancak azda olsa bu kötü kişilere ulaşmalarını engellemiş olabiliriz. Bu yazımızda sizlere Esra Erol da Evden Kaçan Kızlaradlı yazımı paylaştık. Umarız beğendiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu