Gündem

Çukur Eski Çukura Tekrar Dönecek’mi

Çukur Eski Çukura Tekrar Dönecek’mi

Tüm Türkiye’yi Pazartesi günü ekranlara kitle yen oldukça Beğeni izlenen Çukur’ ancak son bir kaç haftada’ ki bölümlerinde ise izleyicisine eski güzel heyecan verici sahneleri olmadığından dolayı Retingler’de düşüşe geçmişti. Dolayısı ise Çukur Sevenleri Eski Çukur Sahnelerini aramaya ve özlemeye başlamıştı.

Kulkan’ ın Yamacı kaçırmasında ve ona işkence yaptığı sahneler oldukça sıkıcı geçmişti. Amcanın Çukur Gelmesi ile birlikte Tamamen Çehresi insanları Değişen Çukur Acaba eski birlik beraberliğe ve Çukurun Eski Günlerine Tekrar dönecek ‘mi sorusu Gündem de insanlar Seyirciler Arasında konuşulmaya Başlandı.

Çukur Eski Çukura Tekrar Dönecek'mi
Çukur Eski Çukura Tekrar Dönecek’mi

Çukurda Bu Hafta

Bu Hafta dün yayınlanan dizide En son Sahnede Yamacın Efsunu Bulması ile sona ermesi ile oldukça Fazla nelere olacak diye Merak Konusu olmuştur. Bunun ile birlikte bir Çukur Hayranı seyirci olarak Meraketiklerinizi düşün düğüm bir kaç konuyu’ da değinmek istiyorum.

Yamaç Her şeyi Hatırlıyor

Dün İzlediğimiz Çukur dizisinde dikkatimizi Çeken Yamacın yavaş yavaş her şeyi hatırlaması ve gözlemlemesi ve kafasında bazı şeyleri tekrar planlamaya başladığı gözlemlenmiştir. Amcanın hem Cumali’ yi hem de Yamacı yanında görmek ve onlara el öptürmek ve Çukurun Başında olmak isteme hayalleri bizce suya düşecek gibi gözüküyor Çünkü Yavaş yavaş Yamaç kendini toparlamaya Başlaması tüm Bunların olacağını gösteriyor.

çukur yamaç vartolu
çukur yamaç vartolu

Ayrıca Aliço’ ya Benden haber almadan bir yere gitmeyin demesi’ de Çukurda yeni değişik olayların olacağına ve bize göre Amcanın saltanatına Yamacın son vereceğini ileriki bölümler’ de İzleyeceğiz gibi gözüküyor. Ancak bu ileride izleyeceğimiz bölümler de Şu anda yeni çehresine kavuşan Latte kahvelerin satıldığı Berber Muhittin’ in dükkanı’ nın bile değiştiği Çukurda Vartolunun arabası hariç Çukurda nadir görülen Lüks Araçlar.

Yerine Eski Çukuru tekrar geriye dönecek’ mi yoksa Çukur Eski Günlerine geri dönecek birlik beraberlik yine olacak ancak şu andaki Çehresi olduğu gibi kalacak’ mı konusu sizler içinde meraketikleriniz konusu arasında olduğunu düşünüyoruz.

yamaç efsun
yamaç efsun

Bize göre düşündürücü bir diğer konu da Amcanın elinde bardak ile Resim Tablosunun arkasına sakladığı Sultan Hanımın resmi ile ilgili olan bağlantısı önümüzdeki haftalarda Çukur dizisinin tekrar eski güzel sahnelerine tekrar geri döneceğini ümit ediyor ve eski sahneleri özlem ile aradığımızı Sayın senaristlerin bilmesini İstiyoruz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu