Gündem

Çukur Dizisi Düşünce Ve Eleştiri

Çukur Dizisi Düşünce Ve Eleştiri. Herkesi P.tesi günleri ekran Başına toplayan İki haftadır ise reytinglerde düşüşe geçen Çukur dizisinde neler oluyor kendi adıma bazı görmüş olduğum bilgileri sizler ile birlikte paylaşmak isterim.

çukur simge
çukur simge

Aras Bulut İyinemli’ nin başrol oynadığı Çukurda Yamaç‘ ın başına gelenlere sebep olan Kulkan Koskoca Cengiz Erdenet’in oğlu değil miydi. Cengiz Erdenet, Çağatay ve Ogeday öldüğüne göre İstanbul’ da bulunan Erdenet Holding Malları Evler Arabalar Köşkler Fabrikalar Yatlar Uçaklar Kime kaldı da Kulkan garibim şimdi kapıcılık Yapıyor.

Hadi sevgili senaristler hadi bunlardan Vazgeçtim görmedim duymadım diyeyim peki Bu Amcanın yanındaki Nedim bir zamanlar bu Kulkana  yardım etiğinde tahmin edemeyeceği kadar Parası ve gücü olacağını söylememiş miydi?

Yamaç’ ın düğün sonrası Sultan Hanıma giderek kızması ve Efsun’ nun peşine gitmesi ile Kulkan’ın tuzağa düştüğü bu sırada ne oldu da. Çukur çukurluktan çıktı çehresi değişti eski birlik beraberlik yok Nasıl veya ne oldu’ da Çukur bu hale geldi hiç bir bilgi yok gösterim yok.

koçovalı çukur
koçovalı çukur

Bu arada Efsun Beyefendinin Kızı değil miydi ? Onunda o kadar malı mülkü vardı o kadar Babasının itibarı eli kolu uzundu Karakola düştüğünde kayıtlardan kim olduğu neden ortaya çıkmadı.

Çukura Amca Geldi Böyle Oldu

Herkesin Afganistan’a gittiği donemde gözlerinin aradığı Vartolu Baba yarısı diye amcanın peşine takılması ile birlikte Amcanın Kararları ile değişen Çukurda Olan değişiklikleri bu güne kadar her şeyi her planı en ince ayrıntısına kadar düşünen ve uygulayan türlü Belaların altından kalkabilen Vartolu Saadettin Olanları görmüyor mu?

Yamaç salih koçovalı
Yamaç salih koçovalı

Çukurda Neler Olacak Tahmin

Tahminimize göre son zamanlarda oldukça sık sık karşımıza gelecek yeni bölümler gelecek çok kısa süre sonra’ki Bölümlerde Kulkan’ nın Yamaç’ ı kaçırdığı zamana geri dönülerek bu aradaki Boşluğun doldurulabileceğini olayların nasıl Bu hale gelebildiğini her halde izleriz.

Çünkü bu durum sadece Çukur Dizisinde değil tüm diğer dizilerde iki gün öncesi bir hafta öncesi 3 saat öncesi gibi Örnek Eski sahnelere geri dönüldüğünü herkesin gözlemlediğini tahmin ediyoruz.

Eski Sahneleri Yeniden Neden Yayınlanır

izlenen sahneleri tekrar geriye dönerek yayınlamak ile o aradaki bilinmezimi ortadan kaldırmaktır amaç yoksa artık tamamlayıcı sahneleri yazmamaktır anlam vermiş değiliz.

yamaç koçovalı
yamaç koçovalı

 

Zaten Gün geçtikçe düşen reyting düşmesi de ilk başlangıcında yazılan senaryolar ile yeni yazılan Senaryolar arasındaki Fark Olabilir mi? Umuyoruz’ ki bundan sonraki yeni Bölümler’ de Çukur Seyircisine verdiği eski zevkli izleme olanağını tekrar bizlere sunar ümidi ile.

Çukur İçin Düşünceler Sizce Doğrumu

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu