GündemBelgeselTeknoloji

Antalya Manavgat’ ta Ufo İddaası

Antalya Manavgat’ ta Ufo İddaası

Antalya Manavgat’ ta Ufo İddaası. İhlas Haber Ajansından alınan bilgilere göre Antalya Manavgat‘ ta Yaşayan  Abdurrahman Altıntaş, Fotoğraf çekmeye meraklı olması sebebi ile Çektiği farklı Resimlere baktığında farkında olmadan bir UFO görüntüsünü çektiğini İddaa etmiştir.

6 Şubat’ ta çekmiş olduğu fotoğrafı önce kendisi incelemiş şaşırmış ve bunu daha iyi araştırılması için Türk Uzay Ajansı ve NASA ya bu görüntüleri gönderdiğini ifade etmiştir.

Antalya Manavgat' ta Ufo İddaası
Antalya Manavgat’ ta Ufo İddaası

HUNİ BİÇİMİNDEKİ OBJE

Aynı zamanda Antalya Side Fotoğraf Kulüp Başkanlığı da yapan Abdurrahman Altıntaş, 6 Şubat 2021 Cumartesi günü çektiği bu fotoğrafta herhangi bir oynama olmadığını.

20 yıldır Belgesel ve Gökyüzü Fotoğrafları çektiğini Cumartesi Günü çektiği bu Fotoyu’ da tesadüfen havanın ve gökyüzünün açık olması sebebi ile çektiğini  ve tamamen tesadüf olduğunu açıklamıştır. Ancak Bilgisayara yüklediğinde Objeyi fark ettiğini söylemiştir.

IŞIK PATLAMASI DEĞİL

Abdurrahman Altıntaş Side Fotoğrafçılar Kulübü ile birlikte Astro fotoğrafçılık bilgisi olan arkadaşları ile yaptığı görüşmelerde bunun bir Işık Patlaması veya herhangi bir oynama olmadığını’ da açıklamıştır. NASA ile birlikte Türk Uzay Ajansına Bu resimleri Mail yolu ile göndermiştir.

GARİP OLAY BİLGİSAYARDA FARK EDİLDİ

Altıntaş’ın verdiği bilgilere göre aslında Genellik ile belgesel nitelik li özel fotoğraflara daha çok ilgi duyduğunu ve çoğunluk ile bu tür Fotoğraf çekimlerine dikkat ettiğini ancak o akşam Eniştesinin ısrarı ile gökyüzü Fotoları çektiğini. Çünkü Gökyüzü Fotoğraf çekimlerinde Astro Fotoğraf ölçüleri olduğunu bu sebep ile gökyüzü Fotoları’ nı nadir çektiğini bu olayın ise tamamen tesadüf olduğunu açıklamıştır.

objemi ufomu
objemi ufomu

Bilgisayarda çekmiş olduğu gökyüzü resimlerindeki hatalarını görmek için inceleme yaptığında garip nesnenin farkına varmış ve bunu fotoğraf dalında uğraş veren diğer arkadaşları ile de paylaşmış herkesten garip bir nesne olarak bilgi almıştır.

Konu ile ilgili araştırmaları kendisi yapmak ile birlikte atmış olduğu maillerden cevabın gelmesini ve kendisinin’ de merakta olduğunu anlatmıştır.

antalyada Ufo
antalyada Ufo

Konuya göre dünyada zaman zaman farklı yerlerde görüldüğü İddaa edilen UFO‘ lar gerçekten var’ mı dünya Dışında bilinmeyen farklı bir yaşam tarzı teknoloji var’ mı zamanla göreceğiz gibi geliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu