DünyaGündem

Kızımı Gözetlersen Dayağı Yersin

Kızımı Gözetlersen Dayağı Yersin Olay 31 ocak ta Amerika’da evinin alışverişini yapmak için markete giden alışverişini yaptıktan sonrada evine dönen Phyllis Pena’nın evine döndüğü sırada hiç tanımadığı bir adamın evde bulunan 15 yaşındaki kızını gizlice odasına bakarken görmesi ile başlamış.
Bunu fark eden Phyllis Pena’nın Hemen atlamış ve adamı oldukça fazla hırpalamıştır. Bu olay tesadüfen oradan geçen Polis Ekiplerinin araç kamerasına’da saniye saniye yansımıştır. Olay sonrası durumun medyaya yansıması ile birlikte İse 15 yaşındaki Kızın Annesi olan Phyllis Pena ABD de bir anda kahraman olmuştur.

kahraman anne
kahraman anne

Olay sonrası Medyanın peşine düştüğü Phyllis Pena yaptığı açıklamada alış veriş için gittiği market dönüşü kızının penceresinden gözetleyen yabancı birini olduğunu gördüğünü ve annelik iç güdüsü ile bir anda adamı yakalamak için üstüne atladığından anlatmıştır.

Adamın gözlediği 15 yaşındaki Kızın odasının o anda o odada olmadığı ama odayı gözetleyen adamın anneyi görmesi ile birlikte kaçmaya çalıştığı anda Anne bir anda karşısına çıkmış ve adamı hırpalayarak yakalanmasını saplamıştır.

Polislerinde o andan oradan geçtiği sırada hem dayağı yiyen hem de polislere teslim edildiği için gözaltına alınan şüpheli şahsın 19 yaşında Zane Hawkins olduğu ve gözaltına direnme kontrole tabi madde bulundurma ve göz altından kaçmak gibi çeşitli suçlardan suçlandığı Belirtildi. doğru koşarak onun üzerine atladığı ve polis gelene kadar genci tuttuğu görüldü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu